• Zebranie z rodzicami

  • 𝗠𝗜𝗦𝗧𝗥𝗭𝗢𝗦𝗧𝗪𝗢 𝗣𝗢𝗪𝗜𝗔𝗧𝗨 𝗣𝗢 𝗥𝗔𝗭 𝗗𝗥𝗨𝗚𝗜❗️❗️❗️


    𝗣𝗼 𝗽𝗶ł𝗰𝗲 𝗻𝗼𝘇̇𝗻𝗲𝗷 𝗵𝗮𝗹𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗽𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇𝗲𝗱ł 𝗰𝘇𝗮𝘀 𝗻𝗮 𝗯𝗮𝗱𝗺𝗶𝗻𝘁𝗼𝗻𝗮 𝗱𝗿𝘂𝘇̇𝘆𝗻𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼. 𝗭𝗲𝘀𝗽𝗼́ł 𝗱𝘇𝗶𝗲𝘄𝗰𝘇𝗮̨𝘁 𝘄 𝘀𝗸ł𝗮𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗭𝗼𝗳𝗶𝗮 𝗖𝗶𝗲𝘀́𝗹𝗶𝗸, 𝗔𝗻𝗶𝘁𝗮 𝗞𝘂𝗹𝗶𝗴, 𝗝𝘂𝗹𝗶𝗮 𝗟𝗲𝘀́𝗻𝗶𝗮𝗸 𝘇𝗮𝗷𝗮̨ł 1️⃣ 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 𝘄 𝘇𝗮𝘄𝗼𝗱𝗮𝗰𝗵 𝗽𝗼𝘄𝗶𝗮𝘁𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵 𝗶 𝗮𝘄𝗮𝗻𝘀𝗼𝘄𝗮ł𝗮 𝗱𝗼 𝗳𝗶𝗻𝗮ł𝘂 𝘄𝗼𝗷𝗲𝘄𝗼́𝗱𝘇𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼. 𝗗𝗿𝘂𝘇̇𝘆𝗻𝗮 𝗰𝗵ł𝗼𝗽𝗰𝗼́𝘄 𝘄 𝘀𝗸ł𝗮𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗣𝗶𝗼𝘁𝗿 𝗦𝘁𝗼𝗹𝗲𝗰𝗸𝗶, 𝗦𝘇𝘆𝗺𝗼𝗻 𝗦𝘁𝗮𝗰𝗵𝗲𝗿𝘀𝗸𝗶 𝘇𝗮𝗷𝗲̨ł𝗮 2️⃣ 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 𝘄 𝘀𝘄𝗼𝗷𝗲𝗷 𝗸𝗮𝘁𝗲𝗴𝗼𝗿𝗶𝗶. 
    𝗦𝗲𝗿𝗱𝗲𝗰𝘇𝗻𝗶𝗲 𝗴𝗿𝗮𝘁𝘂𝗹𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆!!!

  • 📌 𝐒𝐳𝐥𝐚𝐜𝐡𝐞𝐭𝐧𝐚 𝐏𝐚𝐜𝐳𝐤𝐚 📌 - 𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐒𝐓𝐀𝐑𝐓! 📢📢

    Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice!

    W tym roku szkolnym nasza placówka po raz kolejny bierze udział w tej szlachetnej akcji!
    Pamiętajmy, dobro wraca! 🤗🤗

  • Dostosowanie warunków i form przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty 2023

     

    Drodzy rodzice i opiekunowie. Przedstawiamy Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 19 sierpnia 2022 r. w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2022/2023. 

    Prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu poniżej, a także o zwrócenie szczególnej uwagi na informacje zawarte na stronach od 1 do 7 oraz na stronie 18 i 20 

    E8 2023 Komunikat o dostosowaniach

    Więcej informacji o organizacji Egzaminu Ósmoklasisty 2022 można znaleźć na stronie CKE

  • Konkurs plastyczny „Kierunek – Bezpieczeństwo” – zaprojektuj Peronowo!

    #KolejoweABC

    Uczniowie z klas III i V wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym w ramach projektu „𝐊𝐚𝐦𝐩𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐊𝐨𝐥𝐞𝐣𝐨𝐰𝐞 𝐀𝐁𝐂 𝐈𝐈”. Wykonali makietę "Miasteczko Peronowo"pt. „𝐙 𝐑𝐨𝐠𝐚𝐭𝐤𝐢𝐞𝐦 𝐳𝐚𝐰𝐬𝐳𝐞 𝐛𝐞𝐳𝐩𝐢𝐞𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞”.

    Kampania Kolejowa ABC II ma na celu uświadomić dzieci i młodzież, jakie zasady należy znać oraz przestrzegać na dworcach kolejowych, peronach, przejazdach kolejowych oraz w pociągach. Uczniowie do budowy naszej makiety używali m.in. materiałów z recyklingu (pudełka kartonowe po różnych opakowaniach, papier, bibułę, patyczki, plastelinę, własne zabawki z dziecięcych lat). Podstawą makiety jest karton z odzysku, szary papier oraz zużyte plansze ruchu drogowego. W trakcie planowania oraz realizacji makiety miasteczka Peronowa uczniowie zastanawiali się nad elementami, które mają składać się na tą makietę. Powstały piękne budynki, drzewa, peron, tory, pociąg, maskotka Rogatka, pies a także rodzeństwo z kampanijnej reklamy oraz wiele innych elementów. Wspólnymi siłami stworzono efektywną pracę, a co najważniejsze bezpieczny przejazd kolejowy, którego bacznie dogląda nosorożec Rogatek.

    A.Nalepa, A.Szymczyk - Wyżychowska

  • 🇵🇱 Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości🇵🇱

    𝐙 𝐨𝐤𝐚𝐳𝐣𝐢 🇵🇱 𝐍𝐚𝐫𝐨𝐝𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 𝐒́𝐰𝐢𝐞̨𝐭𝐚 𝐎𝐝𝐳𝐲𝐬𝐤𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐍𝐢𝐞𝐩𝐨𝐝𝐥𝐞𝐠ł𝐨𝐬́𝐜𝐢 🇵🇱 𝐰 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐲𝐦 𝐙𝐞𝐬𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐨𝐝𝐛𝐲ł 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐤𝐨𝐧𝐜𝐞𝐫𝐭 𝐩𝐢𝐞𝐬́𝐧𝐢 𝐏𝐚𝐭𝐫𝐢𝐨𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡. 𝐔𝐜𝐳𝐧𝐢𝐨𝐰𝐢𝐞 𝐤𝐥𝐚𝐬 𝐈-𝐕𝐈𝐈𝐈 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐩𝐨𝐦𝐧𝐢𝐞𝐥𝐢 𝐧𝐚𝐦 𝐧𝐚𝐣𝐬𝐭𝐚𝐫𝐬𝐳𝐞 𝐩𝐢𝐞𝐬́𝐧𝐢 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐰𝐬𝐩𝐨́ł𝐜𝐳𝐞𝐬𝐧𝐞 𝐩𝐢𝐨𝐬𝐞𝐧𝐤𝐢 𝐩𝐚𝐭𝐫𝐢𝐨𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞. 𝐆𝐫𝐚𝐭𝐮𝐥𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐢𝐦 𝐰𝐲𝐤𝐨𝐧𝐚𝐰𝐜𝐨𝐦. 𝐉𝐞𝐬𝐭𝐞𝐬́𝐦𝐲 𝐳 𝗪𝗮𝘀 𝐝𝐮𝐦𝐧𝐢!!!

    J. Sosnowska, J. Hodur, A. Nalepa

  • Znicz dla zapomnianych

    02.11.2022

       Klub Wolontariusza „Szkolne SOS” po raz drugi zorganizował w ramach swojej pracy akcję zbiórki zniczy i zapalenia ich na bolesławskim cmentarzu.

        Ta inicjatywa uczy młode pokolenie wrażliwości, odpowiedzialności za innych ludzi i, że należy pamiętać nie tylko o zmarłych nam, bliskich osobach, ale także  o tych, o których może już inni zapomnieli, może nie mają już rodziny i nikt nie zapali lampki na ich grobie, może spoczęli na obcej ziemi

    Dlatego tak ważna jest pamięć o nich. Uczniowie Zespołu pamiętają!

     

        Wolontariusze nie zapomnieli również o mogile poległych podczas II wojny światowej.

                                                                                                                   E.Kulig

     

  • ZAJĘCIA Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

         27 października 2022r. nasz Zespół odwiedził pracownik banku PKO z Olkusza. Celem wizyty było przeprowadzenie lekcji przedsiębiorczości. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas I – III.  Podczas spotkania dzieci dowiedziały się  do czego służą pieniądze, o sposobach ich oszczędzania oraz możliwości założenia konta w banku.  Pani Iwona przekazała każdemu uczestnikowi spotkania  upominek.

    Serdecznie dziękujemy

  • Z życia biblioteki szkolnej

     

    W październiku, miesiącu bibliotek szkolnych rozpoczęła się innowacja pedagogiczna „Zaproszenie do biblioteki”.

    Uczniowie klasy II i III zostali zaproszeni wraz z wychowawcami do szkolnej biblioteki na pierwsze spotkanie.

    Zajęcia warsztatowe miały na celu odpowiedzieć na pytanie „Czy warto czytać?”

    Oczywiście uczniowie Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Podlipiu zgodnie stwierdzili, że warto, bo korzyści płynące z czytania są wielkie np.:

    C Z Y T A N I E

    - rozwija wyobraźnię

    - poszerza wiedzę na różne tematy

    - wzbogaca zasób słownictwa

    - wzmacnia rozwój emocjonalny i społeczny

    do tego

    - w miarę czytania, czytamy coraz lepiej, szybciej, ładniej

    - robimy mniej błędów ortograficznych

    - możemy się zrelaksować i oderwać od trudów codzienności

    - potrafimy wypowiadać się swobodnie

    - uczymy wyrażać się własnym zdaniem

    I wiele, wiele innych pozytywów.

    Tak więc, Czy warto czytać? ALEŻ TAK!!!

    Dlatego uczniowie czym prędzej wypożyczyli książeczki …

    E. Kulig

  • Dzień Kundelka w Przedszkolu

    W dniu dzisiejszym2️⃣5️⃣ października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kundelka 🐶🐶. Jest to święto wszystkich psów🐕🐩🐶! Z tej okazji przedszkolaki wysłuchały bajki edukacyjnej „Smutasek”, która uwrażliwiła dzieci na potrzeby zwierząt. Przedszkolaki dowiedziały się także, w jaki sposób należy dbać o wszystkie zwierzęta! Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach dydaktycznych oraz muzyczno – ruchowych 🤸🤸‍♀️. Był to mile spędzony czas! 📌📌 Przypominamy również o naszej zbiórce dla Schroniska Rafik w Bolesławiu! Akcja trwa do 1️⃣0️⃣ listopada. 📌📌Warto pomagać! W imieniu czworonogów 🐶🐩🐱🐈‍⬛ dziękujemy za wsparcie! 🤗

  • MISTRZYNIE POWIATU !!!

    Dnia 24.10.2022r w hali sportowej MOSiR w Olkuszu odbyły się zawody powiatowe w halowej piłce nożnej dziewcząt klas 4-6. Drużyna w składzie: Zofia Cieślik, Anita Kulig, Julia Leśniak, Zofia Banasik, Wiktoria Wojdyła, Alicja Kupiec zajęła pierwsze miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze (5-1 z Witeradowem, 2-0 z SP-9 Olkusz, 2-0 z SP-3 Olkusz, 2-0 z Kluczami).

    Serdecznie gratulujemy!!!!

  • Warsztaty profilaktyczne

     

    Dzięki współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bolesławiu 20 października 2022r. odbyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas IV - VI i VIII prowadzone przez Akademię Pozytywnej Profilaktyki z Krakowa. Uczniowie klas IV - VI uczestniczyli w zajęciach pt. "A to ciekawe", które miały na celu kształtowanieu uczniów asertywnej postawy oraz wzmacniania poczucia własnej wartości jako alternatywy  dla zachowań ryzykownych. Natomiast ósmoklasiści w warsztatach pt. "Błędne koło" uczyli się, w jaki sposób wzmacniać sposoby rozładowania napięcia emocjonalnego i jak rozwijać umiejętność ochrony siebie w sytuacjach zagrożenia. 

    Warsztaty zostały zorganizowane w ramach realizacji Szkolnego programu profilaktyczno - wychowawczego, głównym ich celem było zmniejszanie  i eliminowanie czynników ryzyka oraz wzmacnianie czynników chroniących, które oddziałują na młodzież. Zajęcia były prowadzone aktywnymi metodami, uczniowie chętnie pracowali. Mamy nadzieję, że przeprowadzone warsztaty przyniosą długofalowy, pozytywny efekt.

    Dziękujemy Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  w Bolesławiu za sfinansowanie warsztatów.

     

    M. Wiktor

  • Euroweek X.2022

    Nowa galeria Euroweek X.2022 została dodana do albumu fotograficznego

  • CodeWeek - EUROPEJSKI TYDZIEŃ KODOWANIA

    #codeweek2022 #nask #cyfryzacjakprm 

    𝗖𝗼𝗱𝗲 𝗪𝗲𝗲𝗸 to wydarzenie społeczne, w które angażują się wszystkie europejskie państwa i nie tylko! Jego misją jest poszerzanie i promowanie kompetencji z zakresu programowania. To świetna okazja, by zacząć zabawę z grami logicznymi, prostą grafiką komputerową, czy robotyką. 

    Akcja promuje kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz współpracy przy programowaniu, a także innych działaniach związanych z technologią. 

    W tym roku szkolnym nasza szkoła przyłączyła się do działań, realizując następujące tematy: 

    📍𝗕𝗲𝘇𝗽𝗶𝗲𝗰𝘇𝗲𝗻́𝘀𝘁𝘄𝗼 𝘄 𝘀𝗶𝗲𝗰𝗶,

    📍𝗚𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮𝘁𝗼𝗿𝘆 𝗸𝗼𝗱𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗶 𝘀𝘇𝘆𝗳𝗿𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮,

    📍𝗞𝗼𝗱𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗼𝗳𝗳𝗹𝗶𝗻𝗲, 𝗣𝗮𝗹𝗹𝗶𝗻𝗼 𝗖𝗼𝗱𝗶𝗻𝗴,

    📍𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝘇𝗲 𝗦𝗰𝗼𝘁𝘁𝗶𝗲 𝗚𝗼, 

    📍𝗗𝗿𝘂𝗸 𝟯𝗗.

     

    Za nami pierwsze zadania i zabawy z kodowaniem:

    https://compute-it.toxicode.fr 

    https://view.genial.ly/5ecebb29afd56f0d943326dd/presentation-bezpieczenstwo-w-sieci 

    https://www.edu-games.org/sentence-games/secret-code.php 

    gems-in-the-deep 

    https://edukacja.fdds.pl/course/index.php?categoryid=33 

    https://www.webinstit.net/mathematiques/reperage/se%20deplacer%20dans%20un%20quadrillage/deplacement_quadrillage.htm 

    https://www.digipuzzle.net/minigames/mozaics/puzzle_mozaics_copy.htm?language=english&linkback=../../index.htm 

    https://www.tinkercad.com/things/imw2d2clOn8-breloczek-podlipie/edit 

     

    W dzisiejszych czasach programowanie uznawane jest za trzeci język, którego powinno się uczyć w szkole, obok języka ojczystego i obcego

    𝗞𝗮𝘇̇𝗱𝘆 𝗽𝗼𝘄𝗶𝗻𝗶𝗲𝗻 𝗻𝗮𝘂𝗰𝘇𝘆𝗰́ 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗽𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝗼𝘄𝗮𝗰́ 𝗸𝗼𝗺𝗽𝘂𝘁𝗲𝗿, 𝗯𝗼 𝘁𝗼 𝘂𝗰𝘇𝘆 𝗺𝘆𝘀́𝗹𝗲𝗻𝗶𝗮..”

    𝗦𝘁𝗲𝘃𝗲 𝗝𝗼𝗯𝘀

    Zgodnie z tą ideą uczniowie klas I-VIII mają możliwość poznawania języka programowania i realizowania zadań  w dostosowanym do możliwości tempie. Udział w 𝗖𝗼𝗱𝗲 𝗪𝗲𝗲𝗸 jest początkiem wielkiej przygody ze światem cyfrowym ale przede wszystkim jest świetną zabawą!

    Nasza przygoda z programowaniem nie kończy się na udziale w tego typu akcjach, ponieważ przez cały rok szkolny prowadzimy zajęcia rozwijające zakresu programowania oraz budowaniu kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów za pomocą drukarki 3D, zakupionej w ramach programu Labolatoria przyszłości. Stawiając pierwsze kroki w projektowaniu i przygotowywaniu pliku do drukarki 3D, korzystamy z programu TINKERCAD. Odkrywając jego funkcje i możliwości uczniowie przekonali się, że projektowanie w trzech wymiarach nie jest niczym trudnym, aby stworzyć od podstaw model pod druk 3D.

    Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej dotychczasowej pracy. 

     A. Nalepa

  • Wycieczka do Muzeum Śląskiego i NOSPR

    19.10.2022

     

        Już po raz trzeci  gościliśmy w Muzeum Śląskim i siedzibie Narodowej Orkiestry Polskiego Radia w Katowicach. W miejscu po byłej kopalni „Katowice” utworzono strefę Kultury właśnie z tymi obiektami, które łączą tradycję z nowoczesnością.

        Muzeum Śląskie prezentuje wystawy stałe i czasowe. W tym roku mieliśmy również okazję oglądać Galerię Sztuki Polskiej 1800 – 1945. Malarstwo tu eksponowane to z najwyższej półki nasze dziedzictwo narodowe obejmujące ważne kierunki sztuki polskiej m.in. malarstwo portretowe, pejzażowe, realistyczne, historyczne, symboliczne czy międzywojenne. Prezentowane dzieła sztuki były autorstwa takich malarzy jak: Józef Chełmoński, Jan Matejko, Stanisław Wyspiański, Aleksander Gierymski, Jacek Malczewski, Władysław Podkowiński czy Olga Boznańska.

    Następnym punktem zwiedzania była Galeria Śląskiej Sztuki Sakralnej, gdzie mieliśmy okazję podziwiać rzeźby, malarstwo i rzemiosło artystyczne z okresu gotyku i nowożytności.

    Ekspozycją wartą uwagi i bardzo podobającej się naszym uczniom, była wystawa Światło Historii. Górny Śląsk na przestrzeni dziejów.Tu mogliśmy przenieść się w czasie do najodleglejszych lat aż do roku 89’, wczuć się w codzienne życie mieszkańców i interaktywnie odkrywać ciekawostki terenów Górnego Śląska.

        Dopełnieniem obcowania ze sztuką było uczestnictwo w Symfonicznym Koncercie Edukacyjnym Szymanowski portret 140/85 w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, w sali koncertowej o niezwykłej akustyce i nowoczesnym wystroju.

    Koncert zorganizowano w celu upamiętnienia 140. rocznicy urodzin oraz 85. rocznicy śmierci Karola Szymanowskiego, jednego z ważniejszych -jak zaznaczyła prowadząca -kompozytora po Fryderyku Chopinie.

    W tegorocznym koncercie mogliśmywysłuchać utworów: 

     Uwertury koncertowej E – dur op.12, 

     „Źródło Aretuzy” z cyklu „Mity” op. 30 nr 1, 

     II Koncertu skrzypcowego op. 61

    w wykonaniu orkiestry pod batutą Alexandra Humali oraz solistów Roksany Kwaśnikowskiej (skrzypce), Sławomiry Wilga (skrzypce) oraz Izabeli Wilga (fortepian).

    No cóż, dziś nasze oko i ucho ucieszyło się najbardziej a doznania na długo zapadną w pamięci…

    E. Kulig

  • 💉🩺🩹Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca w Przedszkolu 💉🩺🩹

    Z okazji Światowego Dnia Przywracania Czynności Serca nasze Przedszkole odwiedzili uczniowie klasy czwartej: Emilia, Maja, Adam i Krystian, którzy przypomnieli zasady udzielania pierwszej pomocy.  Dodatkowo zaprezentowali sposoby zakładania m.in. chusty trójkątnej, opatrunku po skaleczeniu oraz ułożenie poszkodowanego w pozycji bocznej bezpiecznej. 
    Podczas pogadanki przedszkolaki powtórzyły sobie poznane numery alarmowe i sytuacje w jakich należy ich używać.

    J.Hodur, A. Kubańska

  • Warsztaty „Pierwsza pomoc przedmedyczna”

  • Dzień Edukacji Narodowej

  • Dni Muzyki

        W tym roku szkolnym dzięki zaproszonym artystom uczniowie i starsza grupa przedszkolna mogli poszerzyć swoją muzyczną wyobraźnię, rozwinąć słuch muzyczny i bez wątpienia oddać się tej przepięknej sztuce, jaką jest muzyka zwłaszcza, że:

    ...tak brakowało muzyki „na żywo” podczas pandemii…

    12 października Agencja Artystyczna Violino z Dąbrowy Górniczej już po raz kolejny zaszczyciła nas swoim występem. Muzycy w składzie: pani Małgorzata Łazowska i syn Piotr podczas koncertu przeprowadzili nas przez epoki muzyczne, style i gatunki. Zaangażowali szkolną publiczność, która w rytm wtórowała „popisom muzycznym”, a nawet śpiewała znane fragmenty utworów.

    Drugiego dnia pan Andrzej Jasica – instruktor muzyczny Centrum Kultury w Bolesławiu wprowadził uczniów i przedszkolaków w świat różnych rodzajów  gitar, ich możliwości wykorzystania podczas koncertów i nie tylko. Muzyk aktywnie włączył grupy uczniów tak, że wszyscy świetnie się bawili i oczekują kolejnych muzycznych warsztatów gitarowych w niedalekiej przyszłości.

    Podczas obchodów Dni Muzyki uczniowie mieli okazję posłuchać na przerwach międzylekcyjnych muzyki, którą wcześniej wybierali. 

    Upragnione dźwięki płynące z instrumentów i śpiewu wypełniły sale budynku naszego Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Podlipiu. Do usłyszenia za rok!

     

    Zapraszamy na foto-relację

    E.Kulig

  • Rajd - Jesień Jurajska

    01.10.2022

    W sobotę 1 października 2022 r. uczestniczyliśmy w 53 rajdzie Jesień Jurajska organizowanym  przez  PTTK  oddział Zawiercie. Wspólnie z uczniami z Zespołu Przedszkolno - Szkolnego  w Krzykawie pokonaliśmy trasę 12 km.  Pogoda nie zawiodła, a i trasa z Morska przez Okiennik Wielski do Kromołowa okazała się bardzo przyjemna.   Dobry humor w tym dniu dopisał wszystkim uczestnikom rajdu. W rajdzie wzięło udział 22 uczniów Zespołu, nad którymi opiekę sprawowały pani Joanna Hodur i pani Dorota Filipek.

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Przedszkolno-Szkolny w Podlipiu
    Podlipie 153
    32-329 Bolesław
  • /fax: (32) 642 41 77

Galeria zdjęć