SKO KONTO DLA UCZNIA

Drodzy uczniowie serdecznie zachęcam do udziału w programie "SKO konto dla ucznia". Nie musicie już trzymać swoich oszczędności w kieszeni, szufladzie lub zwykłej skarbonce, możecie posiadać własne konto. Zapraszam wszystkie dzieci w wieku od 6 do 13 lat do oszczędzania pieniędzy w Szkolnej Kasie Oszczędności. Każdy otrzyma książeczkę oszczędnościową oraz będzie posiadał własne konto internetowe, na którym może śledzić swoje oszczędności. Wspólnie z SKO nauczycie się oszczędzać i planować swoje wydatki.

Zapraszam do grupy SKO-wiczów i życzę dobrej zabawy!

JAK ZOSTAĆ CZŁONKIEM SKO

1. Zgłoś się do Pani Doroty Filipek i odbierz oświadczenie.
  2. Wypełnione przez rodziców oświadczenie dostarcz do opiekuna SKO.
  3. Na podstawie oświadczenia bank założy Ci konto.
  4. Po otwarciu rachunku otrzymasz książeczkę SKO, kopertę z nr konta, loginem i hasłem.
  5. Teraz możesz już zacząć oszczędzać.
  6. Oszczędności możesz wpłacać  u opiekuna SKO lub drogą internetową (przelewem),  a wypłacać u opiekuna lub w banku.
  7. Po zalogowaniu się na stronie sko.pkobp.pl możesz mieć wgląd do swojego konta i wirtualnie nim zarządzać.

KONKURS  „Pytanie na Szkolnych Blogach”

Na Blogu SKO  regularnie publikowane jest pytanie z zakresu podstaw ekonomii i przedsiębiorczości. Poziom trudności pytania jest adekwatny do możliwości dzieci w wieku szkolnym. Pięć osób, które najszybciej udzielą poprawnych odpowiedzi na pytanie otrzyma drobne upominki rzeczowe z logotypem SKO.

Prawidłowe odpowiedzi należy przesłać na adres e-mail sko@pkobp.pl do 24 godzin od momentu publikacji pytania konkursowego na platformie SzkolneBlog.pl.

Regulamin dostępny na  stronie www.szkolneblogi.pl/konkurs